אינטרנט 2 » תודעה וירטואלית » מדריך שימוש בגוגל - לכו חפשו...

המדריך המלא לחיפוש באינטרנט

אינטרנט - 2 מציג: מדריך לחיפוש בגוגל

מחקר מפתיע הראה כי למרות שגולשי אינטרנט וותיקים ומיומנים לא מצליחים לדמיין עולם ללא גוגל ונדמה להם כי אין דבר פשוט יותר מלגשת אל מנוע החיפוש ולאתר באמצעותו כל מידע שיחפצו בו – קרוב לרבע מהגולשים שניסו לבצע חיפוש באמצעות Google כשלו. חלקם נכשלו בהגעה למנוע חיפוש כלשהו, אחרים פשוט שגרו את ביטוי החיפוש במנוע הראשון שנקלע בדרכם.

גם בקרב משתמשי גוגל הקבועים, הרוב המכריע של הגולשים אינו מכיר במנוע החיפוש אף פונקציה מלבד זו הבסיסית, שמאפשרת שליחת שאילתה וקבלת עמודי אינטרנט רלוונטיים בתוצאות החיפוש. אתר אינטרנט 2 שמח להציג את המדריך המלא לחיפוש באינטרנט, באמצעות Google.

מדריך שימוש בגוגל

ראשית, עליכם להגיע אל מנוע החיפוש, תוכלו לעשות זאת בכתובת http//:www.google.com/, או http//:www.google.co.il/. מה ההבדל? תוצאות החיפוש בכתובת לה סיומת co.il יהיו מותאמות לחיפוש באינטרנט הישראלי. כלומר, תוצאות בעברית, או אתרי אינטרנט שמאוחסנים על שרתים בישראל, יסווגו כרלוונטיים יותר מאלו שמאוחסנים בחו"ל ועמודיהם כתובים בשפה זרה.

אבל אל לנו להקדים את המאוחר, הגעתם אל מנוע החיפוש הגדול בעולם, Google הוא למעשה הדבר הקרוב ביותר שניתן למצוא לישות יודעת כל, שנמצאת במספר רב של מקומות בעת ובעונה אחת והזיכרון שלה אינסופי.

איך Google עובד?

 

בכדי להבין את האופן בו פועל מנוע החיפוש Google, חישבו על רשת האינטרנט כולה כספר עב כרס ועל Google כעל אינדקס, או תוכן עניינים חכם במיוחד. לגוגל מחשבים רבים, הנקראים "גו?ג?לב?ו?ט" והם סורקים כל העת מיליארדי עמודי אינטרנט ברחבי הרשת.

תהליך הסריקה מבוסס על אלגוריתמים, תוכנות מחשב שפותחו בכדי להחליט אילו עמודי אינטרנט לסרוק ובאיזו תדירות. לדוגמא, אתרי אינטרנט, כמו אתרי חדשות, המתעדכנים באופן תכוף יותר, יסרקו בתדירות גבוהה יותר.

גוגל יודע לזהות את הביטויים המרכזיים בכל עמוד אינטרנט. ביטוי מרכזי יזוהה על פי פרמטרים שונים, לדוגמא: ביטוי שמופיע בכותרות יחשב כמרכזי. בעמוד זה למשל, תוכלו להבחין שהביטוי "Google" הוא ביטוי מרכזי וסביר להניח שתוך זמן קצר, העמוד ישמר באינדקס של גוגל כתוצאה רלוונטית מאוד לביטוי החיפוש "Google".

כך, למעשה, כאשר בעתיד גולשים יחפשו במנוע החיפוש את הביטוי "Google", מנוע החיפוש יציג בפניהם את כל עמודי האינטרנט בהם מופיע הביטוי והסדר בו תופענה התוצאות יתבסס על מידת הרלוונטיות של כל עמוד. הרלוונטיות נקבעת, כאמור, על פי פרמטרים רבים ושונים, שרובם נשמרים בסודיות, שהרי זהו סוד מקצועי שהופך את גוגל למנוע חיפוש איכותי ומצליח.

חיפוש בגוגל – מהי שאילתה?

שאילתה היא אותו ביטוי חיפוש שהגולשים מזינים בתוך תיבת החיפוש של גוגל. היא עשויה להיות מורכבת ממילה אחת, צירוף של שתי מילים, או משפט שלם. ככל שמספר המילים רב יותר, תוצאות החיפוש תהינה ממוקדות ומצומצמות יותר.

לשם התרגול והבנת התהליך, תוכלו להזין מילת חיפוש בתיבת החיפוש שמצד שמאל של אתר אינטרנט 2. מנוע החיפוש הזה מכיל את כל העמודים באתר, אם תקישו בתיבה את הביטוי "Google", שמופיע בטקסט של עמודים שונים באתר, תקבלו את כל העמודים הרלוונטיים בתוצאות החיפוש.

עמודים בהם הביטוי מופיע במקומות מרכזיים יוצגו בפניכם ראשונים בסדר התוצאות. כך בדיוק פועל מנוע החיפוש של גוגל, אלא שהוא מורכב ומתוחכם הרבה יותר, כי עליו לסרוק מיליארדי אתרים כמו אתר זה ולהציג בפני גולשים את התוצאות הרלוונטיות ביותר עבור שאילתת החיפוש.

Google - יותר מזל משכל

 

מתחת לתיבת החיפוש של גוגל תמצאו פונקציה שנקראת "יותר מזל משכל", מטרתה להקל ולזרז את תהליך החיפוש, כאשר אתם יודעים מראש איזה עמוד אינטרנט אתם מחפשים ומה ביטוי החיפוש תחתיו הוא יופיע ראשון.

שימוש בפונקציית "יותר מזל משכל", יחסוך מכם הצגה של כל תוצאות החיפוש הרלוונטיות לביטוי שחיפשתם ויפתח בפניכם ישירות את עמוד האינטרנט הרלוונטי ביותר שגוגל מצא. לדוגמא, אם תקישו בתיבת החיפוש של גוגל את הביטוי "תודעה וירטואלית" ותשתמשו בחיפוש המבוסס על "יותר מזל משכל", תגיעו לעמוד שכותרתו "תודעה וירטואלית" באתר זה.

איך לבחור מילות חיפוש לגוגל?

לבחירת ביטוי החיפוש משמעות רבה והוא שיקבע את התוצאות שיתקבלו תחתיו. בכדי לחסוך זמן ולמצוא בקלות ויעילות את עמודי האינטרנט שאתם מחפשים, חשוב להבין את האופן בו "בוחר" Google את תוצאות החיפוש שיציג בפניכם.

כאמור, ה"בחירה" נשענת על פרמטרים רבים, גוגל עשוי להציג בפניכם עמודים בעלי ביטוי מרכזי שלם וזהה לזה שהקשתם, או עמודים אשר הטקסט בהם מכיל במפוזר את מילות החיפוש השונות בביטוי שבחרתם.

חיפוש חכם, יכיל את המילים שלדעתכם חייבות להופיע בעמודי אינטרנט שתרצו למצוא, בסדר שלדעתכם הן תופענה. לדוגמא, אם תרצו לדעת מה אומר החוק על צנזורה באינטרנט, תוכלו להקיש ביטוי חיפוש שיכיל את המילים הבאות: "דיני", "אינטרנט", "צנזורה". התוצאות שתקבלו ישאפו להכיל את הביטוי השלם כפי שהוקש והוא יהיה הביטוי המרכזי בעמודים שיופיעו בתוצאות החיפוש.

מנוע החיפוש של גוגל אינו אינדקס אנושי, שמבין את התאימות בין ביטוי חיפוש כמו "ירח", לבין הביטוי "לבנה". מהנדסי Google עובדים כל העת על שכלול מנוע החיפוש וכבר היום, ניתן לראות בחלק גדול מהמילים בשפה העברית, שגוגל מזהה מילים תואמות, שנכתבו באופן שונה.

לדוגמא, אם הוספו להן אותיות חיבור, או שאותה מילה נכתבה ברבים, ביחיד, בזכר ובנקבה. יעברו עוד מים בנהר עד שמנוע החיפוש יוכל להבחין בתאימות הזו בצורה מושלמת, עד אז, נסו להקיש את ביטוי החיפוש המדויק ביותר שתוכלו.

חיפוש מתקדם בגוגל

הקשתם ביטוי חיפוש וקיבלתם מספר רב של תוצאות? ניתן למקד את החיפוש באמצעות שימוש בפונקציית "חיפוש מתקדם". פונקציה זו מופיעה מתחת לתיבת החיפוש, לצד פונקציית "יותר מזל משכל" שתיארנו קודם.

חיפוש מתקדם, למעשה, ימקד את תוצאות החיפוש ויאפשר לכם להוסיף פרמטרים שונים לחיפוש הרגיל. לפניכם הפרמטרים העיקריים והשימושיים ביותר:

מצא תוצאות – הקישו את ביטוי החיפוש באחת מארבעת התיבות, בהתאם לרצונכם. תוכלו לחפש את הביטוי המדויק בסדר בו הוא מופיע, תוכלו לחפש עמודי אינטרנט המכילים את המילים במפוזר, או חלקית ותוכלו למצוא עמודים בהם אחד מחלקי הביטוי שהקשתם.

שפה – בחירת השפה תמקד את החיפוש לעמודי אינטרנט בהם טקסט בשפה מסוימת. פרמטר זה עשוי להועיל לכם רבות, כאשר תחפשו ביטוי באנגלית לדוגמא, אך תרצו למצוא בתוצאות החיפוש עמודי אינטרנט עם טקסט בעברית, שמספקים מידע בעברית על הביטוי שחיפשתם.

Region – בחירה זו מאפשרת לכם לקבוע את מקום האחסון של אתרי האינטרנט שברצונכם לקבל בתוצאות החיפוש. שימו לב, לא אחת, אתרי אינטרנט ישראלים יאוחסנו על שרתים במקומות אחרים בעולם וקביעת מקום האחסון כ"ישראל" ימנע את הצגתם בתוצאות החיפוש.

פורמט קובץ – האינדקס של גוגל מכיל גם קבצים מפורמטים שונים, מלבד עמודי האינטרנט הרגילים. אם ברצונכם למקד את החיפוש לקבצים מפורמט מסוים, תוכלו לעשות שימוש בפונקציה זו.

תאריך – יש באפשרותכם לבחור את מידת האקטואליות של תוצאות החיפוש, באמצעות צמצומן לתאריכים מסוימים. תוכלו לבקש שבתוצאות החיפוש יופיעו רק עמודי אינטרנט שגוגל סרק לראשונה בחודש האחרון, בשבוע האחרון, או ביממה האחרונה.

מופעים – כפי שהסברנו קודם, לגוגל יש יכולת לזהות ביטויים מרכזיים בכל טקסט והזיהוי נעשה על פי פרמטרים שונים. פונקציה זו תאפשר לכם לבחור, על פי אילו פרמטרים יקבע הביטוי המרכזי בטקסט ובהתאם, כיצד תקבע רלוונטיות של עמודי אינטרנט שונים, לביטוי החיפוש שהקשתם. תוכלו לצמצם את החיפוש לתוצאות בהן הביטוי יופיע בכותרת, בגוף הטקסט, או אפילו בטקסט שמקשר על העמוד ממקומות אחרים ברשת האינטרנט.

למידע נוסף על Google לחצו כאן:

 
Bookmark and Shareחדשות אחרונות
-לדעת יותר על טיפול משפחתי יעיל לחיי משפחה טובים יותר!
-נשירת שיער ועישון סיגריות - מה הקשר אם בכלל...
-מודיעין עסקי ותחרותי - מידע עסקי במרחק לחיצה מכאן...
-על זוגיות ובלעדיה - למה כל כך הרבה אנשים חיים לבד?
-סחר הוגן Fair Trade - למען כלכלה הוגנת
-עייפות - המדריך המלא למי שחש עייפות כרונית ובכלל
-ראש פינה מחכה לך - צימרים אטרקציות והרבה חופש
-הסכם ממון מהו ומי צריך אותו?
-טיולי זריחה מאוחרים - מסלולי טיול לכיוון הזריחה
-יש לי יום יום ספא יש לי ספא יום יום
-כלבים גזעיים? חתולים גזעיים? איך יודעים מי גזעי באמת?
-נווה אטי"ב - שלג חרמון חופש ושקט בצפון הקר
-פרסום ממומן באינטרנט בכלל ובגוגל בפרט CPC או CPM
-לימודי אנגלית באינטרנט - Do You Speak English?
-סקי בחרמון - חוויה חורפית באתר החרמון
-פסטיבל דרום אדום בנגב - כל המידע באינטרנט
-רשלנות רפואית בטיפול בקשישים ובני גיל הזהב
-גיל הזהב - פסיכוגריאטריה ועולם האינטרנט
-צימרים ברגע האחרון מוצאים רק באינטרנט
-דיו טונרים וכל מה שצריך למדפסת - הכל באינטרנט
-דמיון שעשוי להפוך למציאות - רעידת אדמה בישראל
-הוצאה לאור בצעדים פשוטים - הדרך לצאת מהמגירה
-קושי באורגזמה או העדר אורגזמה
-שפיכה מוקדמת Ejaculatio praecox הפרעה בתפקוד המיני
-הפרעות בעוררות מינית – זקפה או סיכוך
-ירידה בחשק המיני אצל גברים / נשים
-נפגעת בתאונה? פיצויים לנפגעי תאונות דרכים בישראל
-פרסום באינטרנט פשוט יותר טוב מכל שיטת פרסום אחרת
-תיירות כפרית בישראל - איפה, מי, למה וכמה
-המלצות אינטרנט 2 על צימרים בנגב
-דפדפנים - הצד הוירטואלי של המכונה
-מצלמות אינטרנט - כל מה שצריך לדעת
-מדיה חברתית - המהפכה החברתית החדשה
-טוויטר - המיקרובלוגינג הפופולרי בעולם!
-קינדל של אמזון - ספר אלקטרוני Amazon Kindle
-צימרים בקיבוצים - חופשה משפחתית בקיבוץ זה נופש ישראלי
-שוקולד באינטרנט – דוגמה להתפתחות המדיום האינטרנטי ככלי שיווק בישראל
-לימודי תעודה – מידע על לימודי מקצוע, קורסים מקצועיים
-לימודי ניהול לתואר ראשון - מכללה או אוניברסיטה?
-דם טבורי מציל חיים - שימור דם טבורי בישראל
-מבחן פסיכומטרי - מיתוסים על לימודי פסיכומטרי
-Link Building Services - Link Building Packages
-אזכורים שליליים באינטרנט - מחיקת אזכורים שליליים בגוגל
-אלבום תמונות של קדידי - תמונה מגיל 3 וקצת
-ניהול תיקי השקעות באינטרנט - מגמה חדשה בשוק ההון
-תביעות נגד גוגל - מי תובע את גוגל
-תוכן סלולרי - הורדת תוכן למכשיר סלולארי
-רדיו באינטרנט - שידורי רדיו אונליין באתרי אינטרנט
-תגי מטא וחשיבותם בפעילות קידום אתרים
-משחקי מחשב - משחקים במחשב שלך
-שידורי ערוץ 10 באינטרנט - ערוץ 10 אונליין
-טלוויזיה ישראלית באינטרנט - שידורי טלויזיה באינטרנט
-חסכון בחשמל כי חשוב לחסוך חשמל
-איפה לומדים קידום אתרים - לימודי קידום אתר
-streaming - וידאו לאתרי אינטרנט בטכנולוגיית סטרימינג
-החוק למניעת קבלת דואר זבל באינטרנט
-גאדגטים - עולם הגאדגט באינטרנט
-קורס קידום אתרים - לימודי קידום באינטרנט
-קניית דומיין ישראלי - רישום דומיין ישראלי חדש
-מתנות באינטרנט - רכישה דרך אתרי מתנות
-שש בש באינטרנט - משחקים אונליין
-גניבת זהות - כיצד להתגונן מפני פישינג באינטרנט
-חדשות ערוץ 2 באינטרנט - מקו, רשת וקשת
-תקנון שימוש באתרי אינטרנט - תקנונים להגנת זכויות יוצרים
-עיצוב אתרים באינטרנט - עיצוב אתר שיווקי
-פרסום בגוגל - ככה לא בונים קמפיין!
-אחסון אתרים - מידע על הוסטינג, חבילות איחסון אתרים איכותיות
-קורס פסיכומטרי, לימודים, תרגול והכנה לבחינה פסיכומטרית
-אתרים גזעניים באינטרנט - היכן עובר הגבול?
-מידע באתרי אינטרנט על שערים חשמליים
-חדשות מחלקה ראשונה בעיצוב חדש - חדשות 1 במקום NFC
-לימודי אינטרנט - מסלול חדש של אוניברסיטת תל אביב
-אימון לחיים - יצירת איזון ושביעות רצון בכל תחום
-כרום, הדפדפן החדש של גוגל - לטוב ולרע
-חדשות ערוץ 2 משיקים אתר אינטרנט חדש
-גיל הזהב - היכרויות, שירותים פסיכולוגיים, פסיכוגריאטריה ומידע באינטרנט
-חיפוש צימרים באינטרנט - תיירות ונופש בישראל
-רבנות - מידע באינטרנט על הליך הרישום לפני נישואין
-פרסום באינטרנט - כל מה שרצית לדעת ואיך לפרסם
-האח הגדול - ריאלטי עם רייטינג מוביל ומתכון מנצח
-העתקת תוכן באינטרנט - עוד זכויות יוצרים - עורך דין לשרותך
-מידע על שמאי מקרקעין באתרי אינטרנט
-ביטוח אונליין - רכישת פוליסת ביטוח באינטרנט
-אינטרנט מהיר - איך לבחור ספק אינטרנט מהיר
-שומר שבת באתר אינטרנט - אתרים שומרי שבת באינטרנט
-קידום אתר - כמה זמן זה לוקח?
-מכירות באינטרנט - שיש למטבחים, מדרגות שיש
-מידע באינטרנט - פירזול, אחסון, עיצוב, רהיטי אלומיניום ועוד...
-האם גוגל קורס? גוגל לא עובד בגלישה עם פיירפוקס
-מדריך אתרים - גני אירועים לחתונה המושלמת
-מקושרים - וואלה רוכשת שליש מהמיזם
-עו"ד רשלנות רפואית - עוד מדריך בחירת עורך דין
-יחסי ציבור באינטרנט - כלים שימושיים
-דרושים – 85 אחוז מהמודעות מתפרסמות ברשת האינטרנט
-דיאטה אונליין – דיאטות וטיפים - הרזיה באינטרנט
-קידום עסקים באינטרנט - כל אחד יכול!
-טיפוח פרחים - לקט טיפים ועצות מאתרי אינטרנט מובילים
-מסחר אלקטרוני - כל מה שחשוב לדעת על מכירות באינטרנט
-טיולי טרקטורונים - מסלולי טיולים באינטרנט ומידע למטייל
-פסיכולוג וירטואלי - תמיכה באינטרנט
-מידע על לימודי משפטים באינטרנט - תואר ראשון במשפטים
-קידום אתרים אפקטיבי - החלפת קישורים
-בית חכם - שליטה דרך האינטרנט
-פרסום עסקים באינטרנט - המדריך המלא
-סינון אתרים - חסימת תכנים מזיקים באינטרנט
-מידע על מלגות לימודי הנדסה ומסלולי לימוד
-בניית אתרים בפלאש - לא הכל אבוד...
-טיפים לקידום אתרים - בנייה, אחסון ואפיון האתר
-קידום אתרים - לכידת קישורים טבעיים
-אימון אישי לקריירה - הדרך שלך להצליח בכל עבודה
-בניית אתרים חינם בתוך אינדקס עסקים
-עבודה בחו"ל - חפשו באינטרנט
-בתי השקעות באינטרנט - בחירת בית השקעות
-תוכניות שותפים - איך לעשות כסף באינטרנט?
-קידום אתרים אפקטיבי - בניית עמודי נחיתה איכותיים
-אינטרנט אלחוטי חינם - נקודות חמות
-עיתונות כלכלית באינטרנט - כלכלה ועסקים
-מהו בלוג ואיך בונים בלוגים?
-התחזות באינטרנט - 40 חודשי מאסר
-חוק סינון אתרים - משפט פומבי
-משפט פומבי לחוק צנזורה באינטרנט
-חדשות אינטרנט - מניית יאהו בירידה
-מנוע חיפוש תמונות חדש - הסוף לתגיות
-חדשות אינטרנט - מיקרוסופט ממשיכה לשקול השתלטות על יאהו
-עידוד אנורקסיה באינטרנט - חוק חדש בצרפת
-סרטים באינטרנט - VOD של ערוץ זולה
-דנקנר מתעניין ברכישת HOT
-פייסבוק - האם זו תחילתו של הסוף?
-דיני אינטרנט - זכויות יוצרים באינטרנט
-ועידת האינטרנט של TheMarker
-פשעים באינטרנט - כיצד מתבצעות הונאות באינטרנט?
-חדשות אינטרנט - מוזיאון ישראל משיק אתר חדש
-סקייפ - גוגל במגעים לרכישת השירות
-פייסבוק - מה עם פרטיות גולשים?
-חדשות אינטרנט - דירוג ספקיות אינטרנט
-פלאפון בשיתופי פעולה בתחומי אינטרנט
-הישרדות באינטרנט - הריאלטי עולה מדרגה
-בזק - שוק התקשורת הישראלי
-חדשות אינטרנט - חוק מניעת דואר זבל
-מדריך שימוש בגוגל - לכו חפשו...
-גולשי אינטרנט לפי מגזרים, גילאים ומגדרים
-דו"ח גרונאו - בזק תאפשר למתחרים שימוש בתשתית שלה
-מהירות אינטרנט באירופה, לעומת ישראל
-טלוויזיה באינטרנט - תקשורת 2008
-חדשות אינטרנט - אתרים מובילים לחודש פברואר
-חדשות אינטרנט - HOT תהפוך לספקית אינטרנט
-קיבולת התעבורה באינטרנט לא עומדת בקצב השימוש
-חדשות אינטרנט - כתב אישום נגד בלוגר
-חדשות אינטרנט - מכירת סמים באינטרנט
-פרסום באינטרנט - הנפקה של סטארט אפ ישראלי
-שיתוף קבצים - וידאו באינטרנט
-פדופיליה באינטרנט - עבירות מין באמצעות מחשב
-זכויות יוצרים באינטרנט - צו מניעה לאתר ישראלי
-ooVoo - שיחות וידאו באינטרנט, מפיקה ריאלטי עם סוכנות יולי
-שיתוף קבצים - אתרי שיתוף קבצים מובילים
-חוברות פורנו לח"כ שתמכו בחוק צנזורה באינטרנט
-חדשות אינטרנט - רשת אינטרנט חלופית
-חדשות אינטרנט - פייסבוק, חשיפת מידע בטחוני
-חוק צנזורה באינטרנט - עבר בקריאה ראשונה
-חדשות אינטרנט - השוואה בין ספקי אינטרנט מהיר
-דיני אינטרנט - סימנים מסחריים באינטרנט
-חדשות אינטרנט - היקף הרכישות באתרי מסחר אלקטרוני
-חדשות אינטרנט - מהלך חדש של גוגל, פרסומות וידאו
-פרטיות גולשים באינטרנט - גוגל יודעים הכל
-חדשות אינטרנט - עמודי אינטרנט זדוניים
-חדשות אינטרנט - האקרים של RBN דורשים פרוטקשן
-דיני אינטרנט - צנזורה ומעמד רשת האינטרנט
-חדשות אינטרנט - אינטרנט במגזר הערבי, לעומת המגזר היהודי
-חדשות אינטרנט - הדו"ח השנתי של גוגל
-עוזר אינטרנט אישי - פיתוח ישראלי
-חדשות אינטרנט - רון קופמן בשעשועון שיחות וידיאו באינטרנט
-אינטרנט לחרדים, מה חושב הנוער?
-אינטרנט בישראל - היקף חשיפה לחודש ינואר 2008
-אלבום תמונות של קדידי באינטרנט - מיהו קדידי
-שעשועון אינטרנט חדש לסדרה "בובות"
-חדשות אינטרנט - אינטרנט לגיל הזהב
-דיני אינטרנט - לשון הרע, טוקבקים
-Smile 012: אינטרנט זהב וקווי זהב מתמזגות למותג חדש
-Yahoo Live - שירות Blogtv חדש של יאהו
-יאהו תדחה את הצעת הרכש של מיקרוסופט
-תוכנות ריגול - משפט באינטרנט
-זעזועים בעולם האינטרנט: יאהו - גוגל - מיקרוסופט
-לקוחות יס יקבלו אינטרנט, בלי קו טלפון של בזק
-משבר בבנקים הוירטואליים של סקנד לייף
-גוגל זועמת על הצעת הרכש של מיקרוסופט ליאהו
-NFC יפרסמו כתובות IP של טוקבקיסטים
-מיקרוסופט מציעה לרכוש את יאהו ב - 44 מיליארד
-חיבור אינטרנט - אינטרנט 2 הישראלי מציג את המדריך המלא
-חדשות אינטרנט - תוכנת מסרים ICQ6 בעברית
-בועת האינטרנט - תודעה וירטואלית
-הערוץ הישראלי באינטרנט
-חדש ברשת: מילון אינטרנט אנגלי - עברי ועברי - אנגלי
-משפט באינטרנט - נייטרליות הרשת וחוקי אינטרנט
-שיחות וידאו חינם - סיסקו מביאה את oovoo לישראל
-אינטרנט 2 הישראלי - היסטוריה של האינטרנט
-כנס אינטרנט 2008
-2007 - אילו אתרים נמצאים בצמרת הישראלית?
-וואלה - יאהו שיתוף פעולה בישראל
-אינטרנט 2 בישראל - עובדים בגוגל ישראל ובכלל
-Internet 2 in Israel - מוצרים רפואיים, תרופות באינטרנט
-Internet 2 in Israel - מידע רפואי באינטרנט
-גוגל פלוס
-ביטוח רפואי או ביטוח בריאות
-פסוריאזיס או ספחת
-ניהול תדמית בפייסבוק לעסקים
-רפואת שיניים
-ניתוחים Surgery or operation
-תרופות נגד דיכאון Antidepressants
-הפרעות מצב רוח בילדים ונוער
-הפרעה דו קוטבית - מאניה דיפרסיה
-הנהלת חשבונות באינטרנט
-איך מטפלים בדיכאון?
-סוגי דיכאון - מג'ורי מינורי פסיכוטי ודיסתימה
-מה קורה לגוף בדיכאון
-רפואה אלטרנטיבית משלימה
-לימודי תקשורת חזותית
-לימודי אדריכלות נוף
-לימודי אדריכלות ועיצוב פנים
-לימודי עיצוב תעשייתי
-לימודי הנדסת טכנולוגיות מים
-לימודי הנדסת קירור ומיזוג אוויר
-לימודי הנדסת ביוטכנולוגיה
-לימודי הנדסה אזרחית
-לימודי הנדסת כימיה תרופתית
-לימודי הנדסת מכונות
-לימודי הנדסת תעשייה וניהול
-לימודי הנדסת אלקטרוניקה
-לימודי הנדסת חשמל
-לימודי הנדסה
-לימודי הנדסת תוכנה
-טיפול באוסטיאופורוזיס - הדרך לטפל במחלה
-אוסטיאופורוזיס - עובדות על המחלה
-סבוריאה והעור שלכם
-רשלנות רפואית בבדיקת עיניים
-היפנוזה
-מה גורם לדיכאון?
-בעיות פוריות אצל נשים
-נתונים על דיכאון - סטטיסטיקה
-דיכאון או הפרעות מצב רוח
-גוגל בכל פינה
-התקרחות גברים בישראל
-הרנסאנס האיסלאמי
-מחלות לב וכלי דם
-בזק בינלאומי שירותי טלפון מבוסס אינטרנט
-מחלת הסרטן
-בעיות בתפקוד מיני
-התמכרות לסמים
-בטיפול כמעט חינם
-דיאטה תזונה
-קוסמטיקה
-רפואה ומשפט
-צימרים בנגב
-בריאות הנפש
-רפואת עיניים
-סוכרת
-SEOPR
-שפעת החזירים
-סיגריות אלקטרוניות
-ויזה לארה"ב או לקנדה
-ניתוחים פלסטיים
-רפואה אסתטית
-מידע על תרופות סבתא
-מעקב הריון, לידה, אחרי לידה
-בריאות ברשת - בריאות האשה, רפואת נשים
-בריאות ברשת
-אודי פוזיס, בועז דקל - מה הקשר?
-המרכז למימוש זכויות רפואיות
-עוד רשלנות רפואית
-פרסום מאמרים
-גיל הזהב
-חדרים נקיים
-אימון באינטרנט
-לעשות כסף באינטרנט
-לימודים באינטרנט
-קידום אתרים
-פייסבוק
-מעקב באינטרנט
-אינדקס חדשות ותקשורת
-מדריך אתרים
-אינדקס קידום אתרים
-אינדקס אחסון אתרים
-אינדקס בניית אתרים
-מהו אינטרנט
-דיני אינטרנט
-תודעה וירטואלית
-חדשות

קישורים
- קידום אתרים
- מחשבים
- תוכנות ריגול
- אחסון אתרים
- מחשבים
- אינדקס לימודים
- מעקב באינטרנטאינטרנט | חדשות אינטרנט | וידאו באינטרנט | שיתוף קבצים | דיני אינטרנט | לשון הרע | אינדקס אתרים | מפת האתר
מדריך חיפוש בגוגל - איך ומה בדיוק כדאי לחפש על מנת לקבל תוצאות חיפוש מושלמות ממנוע החיפוש של גוגל? השימוש בגוגל יכול להביא אותך למקומות חדשים ולחשוף אותך בפני מידע רב, בנושאים מגוונים.